W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

Norwegia

Drogi czytelniku - zapraszamy do czytania relacji z naszej blisko dwumiesięcznej podróży rowerami z północnej Norwegii do Polski w lipcu i sierpniu 2015 roku.

G0158050

Blog opisujący ponad 2 miesięczny pobyt Andrzeja w prowincji Hunan w Chinach centralnych. Andrzej mieszkał w 7 milionowycm mieście Changsha i był nauczycielem angielskiego. Znajdziecie tu informacje, obserwacje, spostrzeżenia i komentarze z pierwszej ręki na temat tego co przytrafiło się Andrzejowi w tym jakże fascynującym i wciąż nieznanym kraju. Wspólnie z Andrzejem oprócz Changsha odwiedzicie także m.in. Park Latających Gór czy Bramę Niebios.

P1090716

Bogaty i zaprezentowany z wielu punktów widzenia blog opisujący półroczny pobyt Andrzeja w Finlandii w mieście Joensuu. Andrzej był tutaj na wymianie studenckiej Erasmus. Przez te pół roku działo się: imprezy, wycieczki, krajobrazy, wschody i zachody słońca, mróz, zorza polarna, sauna, mnóstwo wspaniałych nowych znajomych i walizki pełne doświadczeń. Gościnnie współtwórzyli: Przemysław Terejko i Magdalena Miszkiel.